Jeszcze do niedawna widok osób palących papierosy w pracy, urzędach, kawiarniach czy pubach nikogo nie dziwił. Palili wszyscy i paliło się wszędzie. Na szczęście obraz ten należy już do przeszłości. Po pierwsze istnieje coraz miejsc w strefie publicznej, w których palić można, a po drugie coraz mniej osób pali. Ale rzucenie nałogu nie jest niczym prostym i wielu ludzi, pomimo kolejnych podejmowanych prób, ostatecznie się poddaje. A przecież wcale nie musi tak być - właśnie w tym celu powstały takie środki jak desmoxan, które pomagają w tych trudnych chwilach.

Same korzyści

rzucanie paleniaRzucenie palenia niesie za sobą same korzyści i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kwestie zdrowotne. Wiedza o tym, że palacze żyją zdecydowanie krócej i są szczególnie narażeni na takie choroby jak rak (w wielu odmianach), zawał serca, miażdżyca, choroby płucne czy impotencja, jest powszechnie znana. Ale nikotyna zawarta w dymie papierosowym i inne liczne szkodliwe substancje wpływają także negatywnie na nasz wygląd - żółta, niezdrowa cera, brzydkie zęby i paznokcie, nieprzyjemny zapach, który wsiąka także w nasze ubrania; zachowanie - zdenerwowanie towarzyszące każdej dłuższej przerwie w paleniu; finanse - dość, by powiedzieć, że osoba wypalająca jedną paczkę dziennie wydaje na papierosy ponad pięć tysięcy złotych rocznie. Dlatego często sięgnięcie po desmoxan jest najlepszym, co może nam się przydarzyć.

Dlaczego Desmoxan?

Desmoxan jest środkiem innym niż wszystkie, nie zawiera bowiem nikotyny, a to przecież właśnie od tej substancji jesteśmy uzależnieni. Zamiast niej w produkcie Desmoxan znajdziemy cytozynę, która łącząc się z tymi samymi receptorami co nikotyna, wypiera ją z organizmu. A kiedy uda nam się pozbyć zalegającej w nas nikotyny, wtedy przestajemy odczuwać chęć sięgnięcia po papierosa. Sama cytozyna jest z łatwością wydalana przez organizm w moczu. Ostatecznie więc po kuracji desmoxanem jesteśmy “czyści”, ponieważ nie ma w nas ani nikotyny, ani cytozyny.

Rzuć nie tylko dla siebie

Jeśli wciąż zastanawiamy się nad rzuceniem palenia, a wszelkie argumenty dotyczące naszego zdrowia do nas nie przemawiają - ani kwestie zdrowotne, ani estetyczne, ani finansowe, to być może ostatecznym argumentem będzie ta druga osoba. Każdy z nas ma dla kogo żyć - partnera bądź partnerkę, dzieci, rodziców, przyjaciół. Pomyślmy, czy naprawdę chcemy, by byli oni świadkami skutków naszego palenia. Czy jesteśmy gotowi patrzeć, jak przez nas cierpią? I czy, bardzo często, jesteśmy gotowi obarczać ich kosztami leczenia nabytych z powodu długotrwałego palenia chorób?

Na rzucenie palenia nigdy nie jest zbyt późno - Desmoxan pokazuje, że każdy ma szansę i to zdecydowanie większą niż wtedy, gdy próbujemy zaprzestać palenia bez pomocy odpowiednich środków.