Żelki to jeden z podstawowych produktów, które znajdziemy w każdym dziale sklepu ze słodyczami. Niektórzy uwielbiają ją bardziej niż czekoladę, a słodkiej przekąski w postaci żelków nie mogą sobie odmówić. Dziś przyjrzymy się głębiej wszystkim żelowym słodyczom, które możecie znaleźć w sklepach na półce w Polsce. Dla wszystkich ciekawskich przedstawimy najbardziej popularne rodzaje żelków oraz czym się charakteryzują. Czy Wy również jesteście miłośnikami gumowych słodyczy? Zatem zapraszamy do czytania.

Żelki w kształcie misiów

Najbardziej popularny kształt żelków, które pokochały nie tylko dzieci. O wizerunku słodkich misiów znajdziemy najczęściej żelki owocowe lub z sokiem w środku. Co więcej możemy wybrać jeden rodzaj smaku żelków misiów lub znaleźć specjalny mix smaków, aby słodycze tak szybko nam się nie znudziły. Do wyboru najczęściej mamy smak truskawki, banana, pomarańczy, poziomki, wiśni, cytryny oraz maliny.

Żelki kwaśne

żelki

Tak jak większość z nas uwielbia słodycze w różnych postaciach, tak żelki kwaśne nie będą należeć do tak szerokiego grona miłośników. Jednak zdecydowanie stwierdzamy, że żelki kwaśne nie mniej są kupowane od tych standardowych żelków owocowych. Najczęściej taki rodzaj słodyczy posiada na swojej powierzchni kwaśną posypkę, która wraz z połączeniem słodkiego wnętrza słodyczy, tworzy bardzo ciekawą mieszankę smaków. Można i znaleźć takie, które całe są stworzone z kwaśnego smaku. Takie żelki znajdziemy w  kształcie długich nitek, pasków, gwiazdek, czy kółek.

Żelki typu cola

Aby producenci jeszcze bardziej przypodobali się swoimi słodkimi, żelowymi produktami, zaczęli współpracować z firmami produkujących najczęściej kupowane przez nas słodkie napoje. Mamy tu na myśli takie popularne napoje jak Cola, Fanta czy Sprite. Teraz nie tylko będziemy mogli skosztować naszych ulubionych soków w płynnej postaci, ale i w żelowej konsystencji żelków.

Żelki z witaminami

Ten produkt powstał w celu, aby niezbędne witaminy były spożywane z miłą chęcią przez najmniejszych konsumentów. Bardzo dobrze wiemy, jak dzieci potrafią grymasić, zatem owocowe żelki z witaminami będą najlepszym produktem dla niejadka, któremu chcemy podnieść odporność oraz zadbać o jego zdrowie.

Ciekawe propozycje żelków znajdziecie na stronie https://candy-shop.pl/pl/c/Zelki-i-Gumy/41 , gdzie serdecznie zapraszamy do zakupu.