Regularne mycie zębów to często zbyt mało by na stałe cieszyć się olśniewającym uśmiechem. Okazyjne kontrole u dentysty szybko uświadamiają, że kamień nazębny znowu zaczął się zbierać. W takim wypadku albo szkody zostały już poczynione i trzeba naprawiać ubytki lub przechodzić zabieg czyszczenia z kamienia (który do najprzyjemniejszych i tanich nie należy). Płytka, która osadza się w przestrzeni między zębowej jest najbardziej problematyczna. Dawniej stosowało się nici dentystyczne, jednak technologia poszła znacznie naprzód. Obecnie elektroniczne flossery, to nowy standard, wobec którego skłaniają się coraz szersze rzesze pragnących zachować zdrowe zęby klientów.

Z gabinetu dentystycznego na łazienkową półkę

WaterpikCzyszczenie zębów z kamienia było koniecznością – na zabieg trzeba było wybierać się raz na trzy miesiące jeśli chcieliśmy wystarczająco zmniejszyć ryzyko rozwoju nowych ubytków. Jednak same zabiegi potrafiły być bolesne oraz drogie. Za piękny i zdrowy uśmiech się płaci – jednak można płacić mniej. Obecnie konsumenci są bardziej świadomi swoich potrzeb, w efekcie rynek produktów do higieny jamy ustnej przeżywa spory boom. Co rusz pojawiają się nowe szczoteczki elektryczne, które są w stanie jeszcze dokładniej wyczyścić zęby. Żeby osiągnąć maksimum efektów warto dodatkowo swój zestaw do mycia zębów dopełnić o flosser. Waterpik to producent, który w ostatnim czasie bardzo wybija się na tle konkurentów. Dostarcza on konsumentom szeroki wybór zarówno flosserów jak i akcesoriów pobocznych, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością oraz korzystną ceną. Ta ostatnia kwestia jest dość istotna. Zakup Waterpiku w sklepie takim, jak: Jetpik.pl nie wywoła nagłej dziury w domowym budżecie, a kupiony sprzęt będzie wydajnie służył przez długi czas.

Czy warto kupić flosser?

Flossery od Waterpik zmniejszają szybkość z jaką osadza się kamień nazębny w trudno dostępnych miejscach. Chociaż szczoteczki elektryczne są coraz doskonalsze to do niezawodnych nie należą. Flossery oraz inne akcesoria od Waterpik pozwalają zadbać o higienę jamy ustnej w sposób kompleksowy i ograniczyć bolesne (oraz drogie) wizyty u stomatologa do niezbędnego minimum. Waterpik to nieduża inwestycja, która szybko się zwróci, a na pozytywne efekty nie będzie trzeba długo czekać. Produkty oferowane przez tego producenta nadadzą się idealnie zarówno na domowe półki toaletowe, jak i jako dopełnienie bagażu podróżnego – dzięki flosserom nienagannym uśmiechem można prawdziwie olśniewać (i to zawsze). Przed latem warto zastanowić się jaki model od Waterpik będzie do nas najlepiej pasować.