Przysmaki dla psa to coś, co zazwyczaj kupujemy w sklepach zoologicznych, tak samo, jak karmę suchą, czy też mokrą. Okazuje się, że nie tylko taki typ przysmaków może sobie upodobać nasz pies. Skoro dla siebie co jakiś czas robimy ciasteczka, to dlaczego nie zrobić takowych dla niego?

Naturalne przysmaki dla psa

Psy bez obaw mogą jeść wiele warzyw i owoców. Pamiętajmy, nim podamy im coś nowego, sprawdźmy, czy nasz wybór jest dobry. Z pewnością po udanej sztuczce możemy nagrodzić naszego pupila kawałkiem marchewki, czy jabłka. Wiele psów traktuje te owoce i warzywa, jak prawdziwy rarytas i zjada je równie chętnie, jak kupne przysmaki.

Gotowanie dla psa

Gotowanie dla psa to bardzo zdrowa alternatywa dla popularnych karm, które do tej pory kupowaliśmy w sklepie zoologicznym. Gotowanie dla psa, wcale nie jest trudne ani czasochłonne. Jako podstawę posiłku dla naszego pupila musimy uznać mięso. Warto wybrać te z kurczaka albo podroby. Do mięsa możemy bez obaw dodać kaszę, ryż, czy makaron. By zapewnić naszemu pupilowi zdrową dietę, do tej mieszanki dodajmy także warzywa i zdrowe oleje np. lniany, czy kokosowy. Takie domowe jedzenie będzie dla psa zarówno zdrowe, jak i smaczne. Przy gotowaniu należy pamiętać, by stosować tylko i wyłącznie te składniki, które może jeść nasz pies. Przyprawy są oczywiście zabronione!

Gotowanie, czy przygotowanie przysmaków dla psa, nie jest wcale trudne i czasochłonne. Wymaga czasu tylko na początku, gdy poznajemy zasady rządzące dietą psa. Później idzie już z górki.