Niezależnie od tego, dla kogo organizowane są urodziny należy pamiętać, że świeczki urodzinowe to główny atrybut tego wydarzenia. Bez nich nawet najpiękniejszy tort będzie zwyczajnym, niewiele znaczącym ciastem. Dziś skupimy się na urodzinach dziecięcych, które same w sobie są dniem niezwykle wyjątkowym. Każdy rodzic z dumą celebruje kolejne rocznice urodzin swojej pociechy i przy organizacji przyjęcia bardzo precyzyjnie dobiera wszystkie detale, w tym również ciekawe świeczki urodzinowe dla dzieci.

Wzory świeczek na urodziny dziecka

Skoro jest świeczka, to oczywiście musi być też tort, dlatego też od niego zaczniemy. Na jaki warto się zdecydować? Umiejętności artystyczne większości nowoczesnych cukierników pozwalają na stworzenie prawdziwych dzieł sztuki. Jeśli dziecko lubi Myszkę Miki, to dlaczego nie stworzyć tortu w jej kształcie? A może dziecko to prawdziwy pasjonat motoryzacji? Wówczas tort w kształcie samochodu i ciekawe świeczki urodzinowe dla dzieci umieszczone na nim, będą prawdziwym spełnieniem marzeń dziecięcych. Torty ozdabia się dziś masą plastyczną, której konsystencja zbliżona jest to plasteliny. To sprawia, że można nią pokryć niemalże każdy kształt. Masę przygotowuje się z cukru pudru, żelatyny i glukozy a więc jest bardzo słodka. Rodzice, którzy dbają o zdrowe zęby swoich pociech raczej nie powinni pozwalać im zjadać jej zbyt wiele. Jeśli chodzi o same świeczki to różnorodność wyboru na rynku jest ogromna. Można znaleźć klasyczne liczby, literki, z których ułożone zostanie imię solenizanta bądź też w kształcie Kubusia Puchatka i innych bohaterów kreskówek. W asortymencie dobrze wyposażonych sklepów znajdą się również świeczki grające i tańczące, z których wydobywają się całkowicie bezpieczne iskierki. To dopiero będzie frajda dla malucha!

Świeczki urodzinowe dla dzieci

Kreatywność dodatków na imprezy urodzinowe

Nasz rynek ciągle się rozwija i tak na prawdę na dzień dzisiejszy hamuje go jedynie kreatywność producentów. Rokrocznie na sklepowych półkach pojawiają się nowe rozwiązania i produkty, dzięki którym urodziny mogą zamienić się w iście bajkową przygodę.