Nie da się ukryć, że nikt z nas nie lubi czuć wokół szyi ucisku podczas spania. Często w nocy się tylko budzimy po to, aby uwierającą poduszkę poprawić. Na pewno chcielibyśmy się budzić wyspanym oraz bez bólu szyi czy też bez karku sztywnego. Na jaką poduszkę powinniśmy postawić? O tym już za chwilę.

Komfortowa poduszka

poduszka ortopedyczna valde

Na pewno poduszka ortopedyczna Valde spełni wszelkie naszego oczekiwania. Kształt tejże poduszki specjalnie został wyprofilowany na głowę. Do tego została w subtelny sposób wyposażona we wcięcie pod szyją. Poduszka ta gwarantuje nam anatomiczne oraz swobodne ułożenie ciała podczas naszego dnu. Poduszka Valde jest bardzo uniwersalna. Mogą na niej spać zarówno osoby młode jak i także nieco starsze. Budowa ciała także nie ma większego znaczenia. Jedno jest pewne sen będzie maksymalnie odprężający oraz także wygodny. Dzięki temu przywitamy poranek na ustach z uśmiechem.

Jeszcze lepsze dopasowanie do kręgosłupa

Poduszka ortopedyczna Valde sprawi, że wyśpimy się na niej leżąc na boku, plecach jak i także na brzuchu. Obojętnie jak często zmieniamy pozycję podczas spania, to poduszka sprawi, że nasz sen będzie zdrowy oraz także spokojny. Dla lepszego dopasowania poduszka ta występuje w różnych rozmiarach. Jest to rozmiar M oraz rozmiar L. Rozmiar M idealnie się sprawdzi, gdy poduszka ta jest naszą pierwszą ortopedyczną poduszką. Jest to także dla nas dobry wybór gdy mamy drobniejszą budowę ciała oraz węższe ramiona. Rozmiar L z kolei jest dużo częściej wybierany. Odpowiedni będzie dla nas ten rozmiar gdy mamy szerokie czy też przeciętne ramiona.

Potwierdzone certyfikatami

Poduszka ta spełnia cały szereg kryteriów rygorystycznych. Pozwoliły one na uznanie poduszki za medyczny wyrób. Dzięki budowie specjalnej wykorzystywana jest do rehabilitacji jak i także do leczenia szyjnego kręgosłupa czy też jego urazów. Spanie na tej poduszce spowoduje, że pozbędziemy się raz na zawsze bólów głowy oraz napięcia mięśni. Śpiąc na tej poduszce pożegnamy także uczucie nieprzyjemne sztywnej szyi czy też barku. Każdego ranka będziemy pełni energii i w końcu wypoczęci.

Utrzymamy poduszkę w czystości

Aby zachować właściwości zdrowotne nie wolno poduszki prać razem z wypełnieniem piankowym. W takiej sytuacji mogłaby ulec zniekształceniu. Skrócilibyśmy wówczas jej czas użytkowania. Jednak zawsze poszewkę możemy zdjąć przy użyciu suwaka oraz ją wyprać normalnie w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza.