Wełniana odzież to obecnie standard, jednak wełna wełnie nie jest równa. Lato raczej słabo kojarzy się z wełnianą bielizną. Bielizna termoaktywna Icebreaker z wełny merynosów szybko obala mit, że wełniane ubrania nadają się do użytku tylko zimą.

Bielizna na każde warunki

  Bielizna termoaktywna Iceabreaker jest w stanie szybko przechylić szalę w codziennych treningach na korzyść ćwiczącego zapewniając mu maksimum komfortu. Merynosy dostarczają jednej z najlepszych wełn na świecie. Ich runo stanowi podstawę licznych profesjonalnych dodatków odzieżowych używanych przez najlepszych sportowców na świecie. Icebreaker jest tego idealnym przykładem. W odróżnieniu do zwykłej bielizny, warianty termoaktywne wydalają nadmiar nagromadzonego ciepła. W efekcie odczuwa się więcej swobody, a skóra nawet przy bardzo intensywnym ruchu może oddychać. Dzięki temu znacznie zmniejsza się (praktycznie do zera) ryzyko otarć oraz odparzeń np. podczas dłuższych biegów przełajowych. Odprowadzanie wilgoci oraz naturalne właściwości antybakteryjne sprawiają, że bielizna Icebreaker jest doskonałym dodatkiem do każdej męskiej szafy. bielizna icebreaker

Właściwości bielizny icebreaker

  Wełna merynosów jest unikalnym dodatkiem do bielizny Icebreaker, dzięki czemu produkty sygnowane tym znakiem zyskują szczególne właściwości jak np.:

  • zdolność do samooczyszczenia
  • niepochłaniania obcych zapachów
  • braku dodatniego elektryzowania się (jak w przypadku innej odzieży wełnianej)

  Są to zaledwie niektóre z cech, które sprawiają, że bielizna termoaktywna Icebreaker rok rocznie wybierana jest przez konsumentów nastawionych na zdrowy oraz aktywny tryb życia. Bieliznę Icebreaker bez większych problemów nabędzie się w każdym profesjonalnym sklepie sportowym. Jeśli nie mamy zbyt dużo czasu w codziennym grafiku, żeby jechać do placówki stacjonarnej nic straconego. Zmówienie z sieci ze strony: https://merino-sklep.pl/pol_m_KOLEKCJA-MESKA_Bielizna-icebreaker-70721.html, to kwestia zaledwie kilku kliknięć. 2 minuty i paczka jedzie do nas, a my możemy spokojnie planować przyszłe treningi. Sklepy on-line są lepszym wyjściem przy kupowaniu bielizny termoaktywnej – powód jest prosty większy wybór. W punktach fizycznych nie zawsze da się znaleźć to czego się potrzebuje, a na jeżdżenie po wielu sklepach nie każdy może sobie pozwolić czasowo. Ponadto w okresie lata promocje, zniżki oraz różnego rodzaju programy lojalnościowe kwitną. W efekcie kupując w dobrym sklepie sportowym potrzebną odzież zyskuje się wiele pobocznych benefitów, których sklep w galerii handlowej nie będzie w stanie zapewnić.